PROFESYONEL KALICI MAKYAJ

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALICI MAKYAJ AVANTAJLARI


PROFESYONEL KALICI MAKYAJIN AVANTAJLARI NELERDİRKalıcı makyaj avantajları, son derece doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları artırır, hatları belirginleştirir, bazı kusurları kapatır. Yorgun bir günün sonunda kolay kolay silinmeyen havuza, duşa, denize girdiğinizde bile sizi terk etmeyen, sizi her daim bakımlı kılan bir makyaj istiyorsanız en iyi seçeneğiniz uzman ellerde yapılmış profesyonel kalıcı makyaj olabilir ancak…                                                                                                                                  
1- Kalıcı makyaj farkı sabah saatlerinde ayna karşısında uzun bir süre harcadığınız ve o kadar özenle yaptığınız en mükemmel makyaj bile günün sonunda bozuluyor, akıp gidiyor. Bu görüntü ise yüzünüzü bazen bakımsız bile gösterebiliyor. Suya dayanıklı makyaj malzemelerini tercih edenler de onları temizlemek için uzun zaman harcamak zorunda kalıyor. Oysa, ortalama 3 ila 5 sene giden kalıcı makyaj bu sorunlarınıza derman oluyor.

   
2- İşinin yoğunluğu ve statüsünden dolayı sürekli bakımlı görünmesi gereken iş kadınları, sanatçılar, makyözler, yakın ve uzak görme problemi yaşayanlar veya sürekli bakımlı olmayı seven kadınlar ve genç kızlar için kalıcı makyaj can kurtarıcı bir yöntem.

   
3- Kalıcı makyaj aşırı hassas cilt tiplerine ve makyaj malzemelerine karşı hassasiyet gösterebilen cilt tiplerine karşı kalıcı makyaj tercih edilebilir.

   
4- Yaşla birlikte kaşlarında azalma meydana gelenler, geçirilen bir takım hastalıklar sonucu kaşlarında dökülme olanlar, yara izleri olanlar, kaşlarındaki şekil bozukluğu ve asimetrileri gidermek isteyenler için kalıcı makyaj oldukça uygun bir seçenek.

   
5- Göz kapağında sürekli kalem kullananlar da tercih edebilir. Ortalama 3 ila 5 yıl insan vücudunda kalma etkisi devam eder.

   
6- Dudak çizgisini belirginleştirmek, dudakları dolgun veya ince göstermek dudakların şekillerini değiştirmek isteyenler için kalıcı makyaj harika bir uygulama.

   
7- Bazen yüzde gelişen çok ufak izler veya vitiligo lekelerini çok büyük olmadıkları takdirde cildin rengini tutturarak gidermek mümkün. Ayrıca özellikle meme küçültme veya büyütme ameliyatlarından sonra gelişen dikiş izleri de kalıcı makyajla giderilebilir.

   
8- Kalıcı makyaj net olmayan yüz hatlarını belirginleştirmede birebir yöntem. Kaşları düşük olan, seyrek olan, şeklinde asimetri olan veya renginden memnun olmayan bir çok kişi bu konuda sürekli kalem kullanmayı zahmet kabul ettiğinde kalıcı makyaj onlar için çok pratik bir hizmet sayılabilir.

   
9- Akmadan, rengi solmadan, gün sonunda birbirine karışmadan yüzdeki ifadeyi netleştiren makyajı uzman ellerde yaptırmanız şart.

    

                            LOST PROFESYONEL KALICI MAKYAJ MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ

www.kalicimakyajci.com

© 2000 LOST KALICI MAKYAJ