PROFESYONEL KALICI MAKYAJ

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALICI MAKYAJ KAŞ UYGULAMALARI YAPIYORUZ


PROFESYONEL KALICI MAKYAJ UYGULAMASI TEKNİKLERİNİ YAPIYORUZ

MICROBLADING UYGULAMASI KALICI MAKYAJ KAŞ KIL TEKNİĞİ YAPIYORUZ

 

 

 

Profesyonel kalıcı makyaj kaş uygulaması nedir?
Kalıcı makyaj seyrelmiş ve küsmüş olan kaşlarınızı daha gür göstere bilir, bozuk kaş şeklinizi kaş vurgulaması yaparak güzel bir kaş görünümü sağlaya bilir, kaş yoğunluğunuzu artıra bilir ve tıbbi neden veya kaşı tamamen dökülmüş kişilere kalıcı makyaj kaş yapıla bilir. Kalıcı makyaj yöntemi sayesinde hiç kaşı olmayan kişilere kalıcı makyaj kaş kıl görünümü verilerek gerçek kaş görürün tüsü sağlaya biliyoruz. Yüz ifadenizi net bir şekilde belirtmemizi sağlayan kaşların görünümü kalıcı makyaj sayesinde muhteşem bir görünüme kavuşturuyoruz. Kalıcı makyaj konusunda profesyonel deneyime ve kalıcı makyaj sertifikasına sahip kalıcı makyaj uygulama merkezimiz ile iletişime geçip sizlerde kalıcı makyaj kaş uygulaması yaptıra bilirsiniz. Profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları yapıyoruz.
 

 

                     


 

                                  KALICI MAKYAJ KAŞ UYGULAMALARINI YAPTIĞIMIZ KALICI MAKYAJ KAŞ TEKNİKLERİ
Kalıcı makyaj kaş uygulamalarında kullandığımız üç kalıcı makyaj kaş tekniği vardır. İlk olarak kaş tasarımı yapıldıktan sonra yaptığımız kalıcı makyaj kaş tasarımını kalıcı makyaj boyası ile tamamı boyanma uygulamasıdır. İkinci kalıcı makyaj kaş tekniği ise kalıcı makyaj kıl tekniği dediğimiz yöntemdir. Kaş tasarımı çizildikten sonra kaş bölgesine doğal bir görünüm kazandırmak için kalıcı makyaj uygulamasını kaşı gerçek kıl varmış gibi bir görünüm vermek için incecik kıl şekilleri çizilmesidir. Son olarak kalıcı makyaj kaş tekniğimiz, kaş tasarımı yapıldıktan sonra kaş tasarımı bölgesini kalıcı makyaj boyası ile kalıcı makyaj gölgelendirme uygulamasıdır. Kalıcı makyaj gölgeleme tekniği çok hafif bir boya görünümü vermek için kullanılan kalıcı makyaj boyama tekniği uygulamasıdır. Kalıcı makyaj uygulaması sırasında kullandığımız bu teknikler sayesinde daha natürel kaş yapısına kavuşursunuz. Eksik olan kaş bölgesine hafif bir kalıcı makyaj kaş kontürü uygulaması ile düzeltip dikkat çekici kaş yapısına sahip oluyorsunuz. Sizde istediğiniz kalıcı makyaj kaş uygulaması yaptırmak içi bizi arayıp randevu ala bilirsiniz.


 

 

 

 

MICROBLADING UYGULAMASI YAPIYORUZ - KALICI MAKYAJ KAŞ KIL TEKNİKLERİ

Profesyonel kalıcı makyaj kaş kıl tekniği (microblading) uygulamaları yapıyoruz. Seyret kaşlara ve şekilsiz kaş yapısını düzelterek üç boyutlu kalıcı makyaj kıl tekniği uygulaması olan microblading tekniğiyle kalıcı makyaj kaş kıl yapıyoruz. Doğal bir görünüm yapısına sahip olan bu kalıcı makyaj kaş tekniği olan microblading uygulamasını sizde profesyonel kalıcı makyaj merkezimizde yaptıra bilirsiniz

 

 

 

 

 

                                                 KALICI MAKYAJ KAŞ UYGULAMALARI İNSAN VÜCUDUNDA ALERJİ YAPAR MI
Kalıcı makyaj uygulamasında kullandığımız boyalar dünya standartlarında üretilmiş patenli ve bir çok alerjik test tahlillerinden geçmiş Amerikan kalıcı makyaj malzemesi firmaları tarafından üretilmiş kalıcı makyaj boyaları ve microblading boyaları kullanılarak kalıcı makyaj ve microblading uygulamalarımızı yapıyoruz. Kullandığımız kalıcı makyaj kaş da kullanılan boyaları alerjisi olan kişiler tarafından da kullanıla bilir hale getirilmiş kimyasal içermeyen doğal pigmentlerden elde edilmiş nötr alerji kalıcı makyaj boyalardır. Profesyonel kalıcı makyaj kaş kontürü, kalıcı kaş kıl tekniği ve kalıcı makyaj kaş gölgeleme uygulamaları kalıcı makyaj merkezimiz de yapılır. Profesyonel kalıcı makyaj kaş uygulaması için bizi araya bilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

kalıcı makyaj kaş kıl tekniği - kalıcı makyaj kaş boyama tekniği - kalıcı makyaj gölgeleme tekniği

   

                            LOST PROFESYONEL KALICI MAKYAJ MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ

www.kalicimakyajci.com

© 2000 LOST KALICI MAKYAJ